Šamánek Inocenc (Vídeň 1916)
Zátiší, signováno vpravo dole Šamánek, olej/plátno, 60 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Šamánek Inocenc (Vídeň 1916)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |